Registrácie na leto 2020 už čoskoro!

 

Denné letné tábory 2019!

 

Tábor organizujeme v moderných priestoroch:

Ružinov - ZŠ Drieňová 

Šamorín - Gymnázium

Kto sme? Naša partia trénerov a hráčov, ktorí sa starajú o detí na tábore pochádzajú z extraligových a prvoligových klubov v Bratislave. V našom tíme máme hráčov, trénerov, brankárov s mnohoročnými skúsenosťami.  Deťom začiatočníkom pomôžeme a ukážeme základy florbalu. Skúseným deťom pomôžeme vylepšiť techniku a myslenie a pomôžeme im popracovať cez leto na florbalových schopnostiach. Florbal nás baví! Tábor organizujeme už 8. rok, väčšina detí sa každoročne vracia.

 

 

Miesto: 

Bratislava -  ZŠ Drieňová v Ružinove s vnútornými a vonkajšími športoviskami, kúpalisko Delfín, telocvičňa.

Šamorín  - Gymnázium M. R. Štefánika, veľká športová hala, vnútorné a vonkajšie športoviská, Aquapark Sphere v Šamoríne.

 

 

Čas: príchod 7:30-9:00, odchod 15:30-17:00

 

Strava: je zabezpečená v blízkej modernej jedálni -desiate, obedy a olovranty

 

 

Určené pre deti vo veku od 6 do 15 rokov, pre všetkých ktorým sa tento šport zapáčil, či už nováčikov alebo skúsenejších. Decká sa vôbec nemusia obávať, na tábor pravidelne chodievajú chalani aj dievčatá od najmenších po teenedžerov, deti sú zaradené do skupiniek a tímov, samozrejme prihliadame na individuálne požiadavky a zručnosti.

 

 

Prečo zažiť Florbalovú Superdávku? Ponúkame: vylepšenie florbalovej techniky, florbal formou hry a súťaží, vylepšenie techniky vedenia loptičky a samotnej hry, rady a šikovné tipy od extraligových a prvoligových hráčov, veľa zábavy, iné športy a rôzne veľmi zaujimavé mutácie populárnych športov a hier, vecné ceny drobnosti na pamiatku (medaily, diplom a pod). Deti si nájdu nových kamarátov, pôjdeme na kúpalisko/aquapark, zahráme si vodné vojny a veľa ďalšieho.

 

 

Program:  

Florbal hrou, individuálny prístup ku každému jednému na základe jeho  zručností.

Všetky tréningy a súťaže sú vedené skúsenými hračmi z extraligy a juniorskými trénermi prevažne z Tsunami Záhorska Bystrica a Snipers Bratislava. 

Deti sa môžu pripraviť na:

-Vytvorenie vlastných tímov s vlajkou, pokrikom a názvom s ktorými budeme hrať každý deň zápasy a nakoniec veľký táborový turnaj.

-Kvalitné tréningy

-Strava 3x denne

-Florbalová olympiáda 

-Florbalové doláre s burzou

-Vodná vojna a kúpalisko

-Spoločná fotka, diplom, medaila a ceny zo súťaží

-Rôzne iné súťaže a športy

-Lukostrelba

-Zábavný a súťaživý program

 

Účel: 

aktívne prežiť voľný čas so športom a zábavou vo veľkom a živom kolektíve

Oddych, relax, pitný režim budeme mať zabezpečený v ZŠ, prípadne v športovom areály.

Strava: obedy sú zabezpečené v jedálni, olovrant a desiate formou ovocia a pod.

 

 

 

Čo so sebou? Športovú obuv, najlepšie halovú – ideálne nie obuv určenú na futsal, športové oblečenie, tričko a trenky, šiltovku, pršiplášť. Ak majú deti vlastné hokejky alebo výstroj, kľudne si ich môžu zobrať. Nič iné nepotrebujete, všetky hokejky alebo brankárske výstroje deťom zapožičiame ak ich nemajú.

 

 

 

Ako sa prihlásiť na tábor?

Elektronicky:

Kliknite na tlačítko "Cena a Termíny" v hornom menu a následne si vyberte z voľných turnusov. Po vyplnení prihlasovacieho formulára na tábor Vám bude do 5 min zaslaný potvrdzujúci e-mail s pokynmi k úhrade zálohy.

Telefonicky:

Zavolajte nám na 0948 486 366 a my s Vami prejdeme registráciu za minútku.

 

Storno poplatok je do 30. 6.  10% z ceny, po tomto dátume 30% z ceny. V prípade, že dieťa nemôže nastúpiť na tábor zo zdravotných alebo vážnych rodinných dôvodov si storno poplatok neúčtujeme, stačí poslať potvrdenie s krátkym odôvodnením na majo.takac@gmail.com a záloha vám bude vrátena na účet.

Pre deti, ktorým sa florbal zapáči ponúkame možnosť stať sa hráčom florbalového klubu SNIPERS Bratislava www.snipers.sk nábor prebieha vždy od septembra do júna pre deti od 6 do 14 rokov.

 

Tešíme sa na ďalšie florbalové leto plné zábavy a hier :-)

 

plagat tabor 2019 kruzok-page-001.jpg
Od roku 2011
  • Instagram
  • Facebook Social Icon
Linda W.
11 rokov
Tábor hodnotila 5/5 
Samko
10 rokov
Tábor hodnotil 5/5 
Maťo H.
8 rokov
Tábor hodnotil 5/5 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now